İstanbul-Avrupa Çiçek Siparişin aynı gün teslim
 florya Çiçekçi,floryada çiçekçi ,şenlikköy çiçek siparişi ,florya çiçekçileri,41-Güllü Naturel Gül Buketi Ürün Detayları
Marmara Bölgesi'ndeki İstanbul iline bağlı Bakırköy ilçesinin turistik mahallelerinden bir tanesidir. Bir diğer ismi olan Şenlikköy ismiyle de bilinmektedir. Türkiye çapında ünlü Florya üzerinde geniş bahçeli, havuzlu ve büyük balkonlu evler yoğun bir şekilde gözlemlenmektedir. Güney bölümü Marmara Denizi ile komşu olduğu için muhteşem bir deniz ve boğaz manzarasıyla da ziyaretçilerini karşılamaktadır.
 
İstanbul kentinin hatta Türkiye içerisindeki şehirler arasındaki popüler semtlerden Florya çiçekçi kapsamında bulunan tarihi yerlerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de ilgi odağı olmayı başaran bir bölge  aynı gün teslimat,. Taze güzel çiçekler sunmuş olduğu farklı seçenekler ile müşterilerinizi sanal mağazasında bir yolculuğa çıkmasına olanak tanımaktadır. 
 
Florya'da gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Florya otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

41-Güllü Naturel Gül Buketi

41-Güllü Naturel Gül Buketi

Çiçek Kodu : 2350
Genel toplam : 706,82 TL
florya bahçivan  çiçek bakımı florya  şenlikköy camii çiçekçi  Florya Yeni Cami çiçekçi  Şenlikköy Çiçekçiler  beşyol çiçekçi  bakırköy çiçekçi  yeşilköy çiçekçi  dünya ticaret merkezi çiçekçi  Cnr çiçekçi  florya sosyal tesisleri çiçekçi  Aqua Florya ÇİÇEKÇİ  basınköy çiçekçi  İstanbul Akvaryum çiçekçi  Florya Atatürk Ormanı çiçekçi  FlyInn AVM çiçekçi  Florya Atatürk Deniz Köşkü  Bakırköy Özgürlük Meydanı çiçekçi  Yeşilköy Feneri çiçekçi  İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi çiçekçi